Basın Bülteni / Cocoas Chocolat İstanbul’dan yeni bir lezzet; “bitter çikolata kaplı karadutlu lokum”.

Dünyanın en iyi çikolatalarını Türk tatlarıyla birleştiren, %100 gerçek Belçika çikolatası Cocoas Chocolat İstanbul, lokum kültürümüze yeni bir tat ekledi. Karadeniz’in doğal tabiatında yetişmiş karadutlarını, Fildişi Sahilleri’nden toplanan kakao çekirdeklerinin aromasıyla hazırlanmış Callebaut Belçika çikolatası ve lokumla harmanlayan Cocoas Chocolat İstanbul, yeni lezzetini bitter çikolata ve Türk lokumu severlerin beğenisine sundu.

1

 

Cocoas Chocolat İstanbul hakkında

Doğal ve katkısız, el yapımı ürünleriyle öne çıkan Cocoas Chocolat İstanbul, Fildişi Sahillerindeki zengin aromalı kakao çekirdeklerini çikolata hammaddesine dönüştüren Belçikalı Callebaut firmasının ürünlerini tasarlayan ve koleksiyonlar oluşturuyor. Katkı maddesi (GDO) içermeyen ürünleri ile firmalara özel çikolata üretimleri de yapan ve konsept çalışmaları gerçekleştiren Cocoas Chocolat İstanbul’un ürün çeşitleri arasında Dolgu Çikolatalar, Çikolata Barları, Truffle ve Roches yer alıyor.

Şef Bay Martı Kimdir?

Cocoas Chocolat İstanbul’un yükseklerinde uçan yüzü ve sembolü olan Şef Bay Martı, gagasında markanın birbirinden lezzetli çikolatalarıyla, yedi tepeli deniz şehrinin üzerinde dolaşıyor ve çikolata sevenleri selamlıyor.

 

İstanbul’un yükseklerinde uçan yüzü ve sembolü olan Şef Bay Martı ile tanınan Cocoas Chocolat ürünlerine, www.cocoaschocolat.com web sitesinden ulaşılabiliyor. Cocoas Chocolat, 100 TL ve üzeri alışverişlerde tüm şehirlerde ücretsiz kargo imkânı da sunuyor.

3

Reklamlar